PharmaS Helicobalans

(0 оценки и коментари)

749 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Капсули за третман на Helicobacter pylori

Категорија:
Бренд:PharmaS
Сподели:

Уникатен 2 во 1 концепт, прва помош при ерадикацијата на Helicobacter pylori и обновување на цревната микрофлора која е доведена во нерамнотежа.

Помага при гастритис предизвикан од инфекција со Helicobacter pylori.

Служи како дополнување на конвенционалната терапија за ерадикација на Helicobacter pylori.

Ја намалува зачестеноста и времетраењето на инфективната дијареа.

Helicobalans – Со добри бактерии против лошите бактерии H.pylori.

Пакување:

30 капсули

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “PharmaS Helicobalans”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *