PharmaS Hartikol капсули

(0 оценки и коментари)

699 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Капсули за одржување на нормалните нивоа на холестерол и триглицериди во крвта

Категорија:
Ознака:
Бренд:PharmaS
Сподели:

Hartikol е уникатна комбинација за намалување и одржување на нормалните нивоа на холестерол и триглицериди во крвта. Хартикол содржи сув екстракт од ферментиран црвен ориз (10 mg монаколин К) и екстракт од лист од артичока стандардизирани на 5% цинаризин.

Хартикол е природен производ без глутен, лактоза, ГМО и конзерванси.

Начин на употреба:

1 капсула на ден

Пакување:

30 капсули

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “PharmaS Hartikol капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *