PharmaS Dormirin Rapid oral spray

(0 оценки и коментари)

399 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Орален спреј со брз ефект на постигнување на сон

Категорија:
Ознака:
Бренд:PharmaS
Сподели:

Dormirin Rapid е практичен орален спреј со брзо дејство за побрзо заспивање и мирен сон.

Содржи мелатонин кој придонесува за скратување на времето потребно за да паднете во сон и го олеснува субјективното чувство на jetlag.

Има пријатен вкус на ментол кој ќе обезбеди свежина за време на самата апликација, и како таков е пријатен за орална примена пред спиење.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “PharmaS Dormirin Rapid oral spray”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *