PharmaS Dormirin Forte капсули

(0 оценки и коментари)

298 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Капсули на природна база за здрав и мирен сон

Категорија:
Ознака:
Бренд:PharmaS
Сподели:

За брзо заспивање и мирен сон – Dormirin FORTE е нова и моќна формула за мирен сон, со мелатонин, валеријана, маточина и цинк.

Наменет е за луѓе кои страдаат од нарушувања на спиењето, имаат тешкотии при заспивање или одржување на сонот во текот на ноќта.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “PharmaS Dormirin Forte капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *