Passion – Афродизијак од природно потекло

(0 оценки и коментари)

150 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Passion е комлетно природен производ. Во себе содржи комбинација на растителни состојки. Неговата формулација, при орална апликација декува како афродизијак. Поточно делува како природен стимуланс за подобрување на сексуалниот живот, зголемување на сексуалната желба, како и потенција.

Availability: outofstock
Сподели:

Нема на залиха

Орална апликација: Се аплицира директно во уста или на лепче.

Ефектот настапува по 30 минути.

Максимална дневна препорачана доза е една кесичка дневно.

Ефектот трае 24 часа.

Не смее да се пречекорува дозата.

Внимание:

Подалеку од дофат на деца.

Да се чува на ладно и суво место.

Не претставува замена за додаток на исхрана.

Состав: гликоза сируп, мед 20%, полен 5%, матичен млеч, цимет, ѓумбир, коријандер, сенф, американски женшен, обичен женшен, лепидиум, сибирски женшен, козји рог, ким, каранфилче, гинко, миризлив пипер, мед сладунец, галангал, епимедиум 0,8%.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Passion – Афродизијак од природно потекло”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.