Dietpharm Јаболков оцет капсули

(0 оценки и коментари)

450 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Додаток во исхраната со јаболков оцет, Б-витамини и витамин Е

Ознака:
Бренд:Dietpharm
Сподели:

Витамин Б1(тиамин),Б2(рибофлавин),Б6 и Б12 допринесуваат за нормален метаболизам за генерирање на енергијата. Витаминот Б6 допринесува за нормален метаболизам на протеините и гликогенот. Производот е наменет за лица во повозрасна доба.

Производот е погоден и за лица кои чувствуваат замор и исцрпеност како и недостаток на енергија

Начин на употреба:

1-2 капсули на ден со оброк

Пакување:

60 капсули

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Dietpharm Јаболков оцет капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *