Форвита Хондроитин 400mg капсули

(0 оценки и коментари)

270 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Хондроитинот е природна супстанца која се наоѓа во рскавиците, коските, кожата и ѕидот на крвните садови.

Ја обновува рскавицата и ја зголемува подвижноста на зглобовите.

Учествува во изградба на ’рскавицата, ја заштитува, храни и ја спречува активноста на ензимите кои ја разградуваат. Дополнително, ја намалува болката и воспалението во остеоартритичните зглобови.

Availability: outofstock
Категорија:
Бренд:Replek
Сподели:

Нема на залиха

СОСТАВ

1 капсула содржи 400 mg хондроитин сулфат
ДОЗИРАЊЕ

Над 18 години: 1 капсула три пати на ден пред оброк.

 

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Форвита Хондроитин 400mg капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.