Equilibra Топ простата – 40 гел капсули

1,420 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Супер формула за мажи над 50 години! За здрава простата!
Топ простата е фантастична комбинација со висока биолошка активност, која трајно ја нормализира функцијата на простатата, преку влијание врз ензимски процеси кои водат до нејзино зголемување, ги намалува воспалителните процеси и ја зголемува сексуалната активност.
Equilibra ги препорачува при: бенигна хиперплазија на простатата, акутни и хронични воспаленија на
простатата, проблеми со мокрењето (зачестено мокрење, ноќно мокрење, неможност за мокрење), воспаленија на уринарниот тракт, сексуални дисфункции и аденоми на простата.

Шифра: 30212
Availability: instock
Категорија:
Бренд:Equilibra
Сподели:

Состав на една капсула: масло од семки од тиква – 373 mg, сао палмето – 575 mg, брусница – 50 mg, витамин Е – 15 mg, цинк 15 mg.
Начин на употреба: 2 капсули дневно се пијат наутро со чаша вода.

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката. За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120,00 ден.

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.