Ехинавит Ц сируп за имунитет

(0 оценки и коментари)

194 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Сируп со ехинацеа, мајчина душица, бел слез и витамин Ц.

Се препорачува да се користи за:
– зајакнување на имуниот систем;
– претходни симптоми на настинка и грип;
– олеснување на кашлицата во случај на воспалителни процеси и иритација на респираторниот тракт;
– општа слабост на телото.

Пакување: 100 ml

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Ехинавит Ц сируп за имунитет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.