CYSTOFIT Forte таблети за здрав уринарен тракт

(0 оценки и коментари)

490 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Таблетите CYSTOFIT Forte се наменети за ублажување на воспалението на уринарниот тракт, особено циститис и простатитис, учествува во излачување на токсини надвор од телото, помага да се минимизира задржувањето на течностите во организмот со што се спречува појава на едеми со различна етиологија.

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Состав:
Една таблета содржи: 150 мг јова лист од чај, екстракт (Ortyosiphonis folium), 100 мг лисја од бреза (Betula alba), 50 мг лисја од брусница (Vaccinium Vitis idaeae, 50 мг лисја од магдонос (Petroselinum crispum), 30 мг екстракт од палмето ( Serenoa repens), 30 mg Eleuthero root (Eleuterococus senticosus) и ексципиенти

Пакување: 3 ленти x 10 таблети

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “CYSTOFIT Forte таблети за здрав уринарен тракт”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.