Jamieson Vitamin C 500mg таблети за џвакање

(0 оценки и коментари)

625 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

JAMIESON VITAMIN C 500 mg, таблетите за џвакање со природен вкус на портокал, придонесуваат за правилно функционирање на имунолошкиот систем, за намалување на заморот и исцрпеноста, за правилно функционирање на нервниот систем и нормална психолошка функција, за правилно функционирање на крвните садови, за оптимален раст на коскениот колаген, ‘рскавицата и непцата, како и за заштита на клетките од оксидативниот стрес и зголемување на апсорпцијата на железото. JAMIESON VITAMIN C 500 mg, таблетите за џвакање се наменети и за деца и за возрасни. Пакувањето содржи 120 таблети за џвакање.

Нема на залиха

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Jamieson Vitamin C 500mg таблети за џвакање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.