Jamieson Селен 100mcg x100таблети

(1 оценка и коментар)

590 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

СЕЛЕН

екстра силен 100 mcg

Антиоксидативна поддршка

Помага во одржување на здрави клетки и ткива

JAMIESON SELENIUM 100 mcg:

придонесува за нормална функција на имуниот систем
овозможува за штита на клетките од оксидативен стрес
помага во одржување на здрави клетки и ткива
придонесува за нормална сперматогенеза
придонесува за одржување на здрава коса и нокти
Формулацијата е создадена исклучиво од природни извори и е фармацевтски тестирана.

Пакување: 100 таблети

  1. Kolinda

    Najdobar antioxidant spored mene

Напиши оценка и коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.