Dietpharm Уропростал капсули

(0 оценки и коментари)

630 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Додаток во исхраната со екстракти од плодовите од сабал палма и корен од коприва, ликопен, цинк, селен и витамин Е.

 

Сабал палма – екстрактот од сабал палмата допринесува за нормална функција на простата и мочните патишта

Коприва – екстрактото од коренот од копривата допринесува за нормална функција на простата и мочните патишта.

Витаминот Е – допринесува за заштита на клетките од оксидативен стрес

Цинк – допринесува за нормална плодност и репродукција

Препаратот е наменет за одржување на здравјето на простата. За нормална функција на мочните патишта.

Начин на употреба:

1 капсула дневно помеѓу оброците

Пакување:

30 капсули

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Dietpharm Уропростал капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *