AmosVital Vitamin C 300mg + Zink 5mg 60капсули

(0 оценки и коментари)

300 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Комбинација на витамини и минерали за засилување на имунолошкиот систем.

 

Состав: Витамин Ц 300mg, Цинк 5 mg.

Витамин Ц – придонесува за нормално функционирање на имунолошкиот систем, го заштитува организмот од оксидативен стрес, ги неутрализира штетните дејства на слободните радикали и придонесува за намалување на заморот.

Цинкот е значаен за правилно функционирање на нервниот и имунолошкиот систем.

Употреба: 1 таблета дневно.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “AmosVital Vitamin C 300mg + Zink 5mg 60капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.