Алкавит Витамин Е таблети за џвакање

(0 оценки и коментари)

128 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Алкавит витамин Е е витамински препарат којшто содржи витамин Е (токоферол).

При недостиг од витамин Е и како превенција или како дополнителна терапија

При одредени состојби и заболувања (Алцхајмерова болест, кардиоваскуларни заболувања, макуларна дегенерација, стерилитет и др.).

Пакување:

30 таблети

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Алкавит Витамин Е таблети за џвакање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *