Алкалоид Билни капки од Коприва 30ml

(0 оценки и коментари)

145 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

БИЛНИ КАПКИ ОД КОПРИВА

Билните капки претставуваат екстракт од лист од коприва којшто содржи активни компоненти што придонесуваат за подобрување на функцијата на уринарните патишта. Тие помагаат во подобрување на функцијата на зглобовите, како и во подобрување на состојбите на сезонска алергија од различна етиологија.

Availability: instock
Бренд:Alkaloid
Сподели:

БИЛНИТЕ КАПКИ ОД КОПРИВА СЕ ПРЕПОРАЧУВААТ:

за подобрување на функцијата на уринарните патишта;
за подобрување на нивото на продукција на урина;
за подобрување на функцијата на зглобовите;
за подобрување на состојбите на сезонска алергија од различна етиологија.
Препорачана дневна доза и начин на употреба
Возрасни и деца постари од 12 години: 30 капки во текот на денот.
Не се препорачува користење на капките подолго од еден месец.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Алкалоид Билни капки од Коприва 30ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.