Алкалоид Билни капки од Артичока 30ml

(0 оценки и коментари)

128 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Билните капки претставуваат екстракт од лист од артичока којшто содржи активни компоненти што ја подобруваат функцијата на црниот дроб и на жолчката. Тие помагаат во метаболизмот на холестеролот и на мастите и придонесуваат за подобрување на функцијата на дигестивниот систем.

Availability: instock
Бренд:Alkaloid
Сподели:

БИЛНИТЕ КАПКИ ОД АРТИЧОКА СЕ ПРЕПOРАЧУВААТ:
за подобрување на функцијата на црниот дроб и на продукцијата на жолчка;
за подобрување на метаболизмот на холестеролот и на мастите во крвта;
за подобрување на функцијата на дигестивниот систем;
за подобрување на функцијата на цревата во дигестивниот систем;
за подобрување на нивото на продукција на урина.
Препорачана дневна доза и начин на употреба
Возрасни и деца постари од 12 години: 3 пати на ден по 30 капки пред јадење.

 

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Алкалоид Билни капки од Артичока 30ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.