Sielo Активен Јаглен 150mg 30 капсули

(0 оценки и коментари)

410 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

АКТИВЕН ЈАГЛЕН  150mg.
30 капсули

Availability: instock
Бренд:Sielo
Сподели:

Компонента против лепење: магнезиумови соли на масни киселини -12mg. и Силициум Диоксид -10mg.

Состав: Активен јаглен, магнезиумови соли на масни киселини, Силициум Диоксид, капсули од желатин.

Намена: Помага за исфрлање на токсините и прочистување на стомачно -цревниот тракт. Придонесува за отстранување на вишокот токсини во организмот. Неговото абсорбирачко својство води до подобрување на метаболизмот и редуцирање на тежината. Подобен за целосна детоксикација на организмот.

Начин на употреба: При начин на исхрана од 5 оброци на ден, по 1-2 капсули 1 час пред оброк. Време на терапија 2-4 седмици. Пред секоја терапија, минимум 3 месеци прекин.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Sielo Активен Јаглен 150mg 30 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката. За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.