Со иновативна мицеларна технологија,органско нане и природна салицилна киселина од кора од врба

LOGONA Мицеларна пена со органско нане за чистење лице

850 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

  • Ефективно и балансирачко дејство
  • Со иновативна мицеларна технологија,органско нане и природна салицилна киселина од кора од врба
  • Гарантира длабинско чистење, нежно ја отстранува шминката и нечистотијата од кожата
  • Го регулира маслено – водениот баланс и го спречува размножувањето на бактериите кои предизвикуваат воспалителни процеси и појава на акни
  • Го редуцира сјајот и обезбедува долготрајно изедначување на тенот
  • Погодна е за кожа за време на пубертет и кожа склона кон таложење на нечистотии
Количина: 100 ml

Нема на залиха

Пената за чистење на лице со иновативна мицеларна технологија од органско нане и природна салицилна киселина од кора од врба овозможува длабинско чистење, нежно ја отстранува шминката и нечистотијата од кожата. Го регулира маслено – водениот баланс и го спречува размножувањето на бактериите кои предизвикуваат воспалителни процеси и појава на акни. Го редуцира сјајот и обезбедува долготрајно изедначување на тенот. Погодна е за кожа за време на пубертет и кожа склона кон таложење на нечистотии.

Забелешка: Мали лебдечки или наталожени флокули од средството не укажуваат на намален квалитет на продуктот. Протресете го шишето за да ги растворите флокулите.

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.