NITRO MAX GOLD Женшен Чоколадо

(0 оценки и коментари)

200 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Природен снабдувач на телото со енергија, ја зголемува физичката активност, отпорноста на телото и менталната издржливост, го крева либидото, и е природен афродизијак за долго сексуално уживање. Овие производи се 100% природен афродизијак кои се продава во вид на кафе,колачи и бонбони.

СОСТОЈКИ:
• Женшен
• Ѓумбир
• Ферула Комунис
• Какао
• Шеќер
• Масло од какао
*Во женшен, односот на гинсенозиди (активна супстанција) е 0,3%. 100ml 48 HOURS GOLD Гинсенг Чоколадо содржи 1,3 мг гинсенозиди. Содржи 5mg гинсенозиди во 1 парче (16g)
Големина на порција 16 g / парче 100 g

Availability: outofstock
Сподели:

Нема на залиха

Парче По порција По 100 g
Енергија 253 kj / 60 kcal 1013 kj / 253 kcal
Вкупно маснотии 3 g 11,5 g
Заситени масти 2,2 g 8,5 g
Јаглехидрати 8 g 30,1 g
Од кои шеќери 7 g 26,34 g
Протеини 1,1 g 4,3 g

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “NITRO MAX GOLD Женшен Чоколадо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 1500 ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 150 денари.

за сите нарачки во вкупен износ над 1500ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

1-3 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.