-20%

Еректор природен Афродизијак – 15 капсули

(0 оценки и коментари)

312 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Прва помош за секој маж! За квалитетно и долготрајно уживање.

Додаток во исхраната на природна база. Во себе содржи комбинација на докажани растителни екстракти и амино киселини за подобрување на машкото либидо и издржливост. 

Се препорачува при: сексуални дисфункции, намалено либидо, проблеми со ерекција, продолжување на сексуалната издржливост, сексуална пасивност и нервна оптовареност.

Availability: instock
Бренд:Vitar
Сподели:

Квантитативни информации за производот:

Активни компоненти Состав на една

капсула

L-аргинин 500  mg
L-цитрулин 60  mg
Екстракт од шизандра (Schisandra chinensis) 40  mg
Екстракт од бабини заби (Tribulus terrestris) 50 mg
Екстракт од сибирски жен-шен (Eleutherococcus senticosus) 50 mg
Екстракт од гинко билоба 15 mg

* дневна препорачана доза.

Контраиндикации: не се забележани било какви несакани ефекти на производот при користење во препорачани дози.

Информации за дијабетичари: не содржи шеќер.

Предупредување: Да се чува на место недостапно за деца. Да  не се надминува дневната препорачана доза. Производот нее наменет за деца и лица со нарушена коагулација на крвта. Производот не е лек и не се издава на рецепт. Производот не претставува замена за разновидна и балансирана исхрана и здрав начин на живот во комбинација на физичка активност.

Чување: Да се чува на суво место на температура до 25 во оригиналното пакување.

Пакување: 15 капсули

Начин на употреба и дневна препорачана доза: 2 до 3 капсули истовремено, 1- 2 часа пред полов однос. Максимална дневна доза 3 капсули.

Состав: L-аргинин, L-цитрулин, екстракт од корен на сибирски жен-шен, екстракт од семе на бабини заби, екстракт од плодови на шизандра, агенси против стврднување магнезиум стеарат, екстракт од листови на гинко билоба.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Еректор природен Афродизијак – 15 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката. За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120,00 ден.

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.