-50%

Заштитна маска KN95 црна и бела (1парче пакување)

19 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

KN95 e респираторна маска со висок степен на заштита која што го намалаува потенцијалниот ризик од пренос на вируси.

 

Категории: ,
Сподели:
Исчисти

Ги задржува капките при кашлање, кивање и зборување од околината.

Маската потполно се адаптира на лицето на корисникот.

Пакување: 1 парче

Maska kn 95