Medical антибактериски влажни марамчиња

(0 оценки и коментари)

17 ден59 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Medical антибактериските влажни марамчиња овозможуваат брзо и ефикасно чистење на рацете, како и уништување на најчестите бактерии кои се среќаваат на кожата , без употреба на сапун и вода.

Марамчињата содржат хидратантна емулзија во која се вградени  глицерин,  витамин Е и компоненти со антибактериско дејство.

Не содржат алкохол.

Производот е со потврдено микробиолошко дејство.

Упатство за употреба:

Избришете ги валканите раце со марамчето. Кога марамчето ќе стане валкано или суво, веќе не е за употреба, и отстранете го во кантата за отпадоци.

Бренд:Alkaloid, Medical
Сподели:
Исчисти


Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Medical антибактериски влажни марамчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *