Medical антибактериски течен сапун 400ml

(0 оценки и коментари)

97 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Содржи бензалкониум хлорид кој ги уништува бактериите и го спречува нивниот раст; Внимателно избалансираната pH врадност и оптималната количина глицерин, ја штитат кожата од сушење; Со пријатен мирис на зелено јаболко

Medical течниот антибактериски сапун содржи идеална комбинација на активни компоненти приспособени за хигиена и нега на рацете, притоа делувајќи антибактериски. Обезбедува долготрајна заштита и со сигурност ги уништува најчестите бактерии кои се среќаваат на кожата. Додатокот на глицерин врши длабинска хидрација на кожата, па со секојдневна употреба таа добива здрав и негуван изглед.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Medical антибактериски течен сапун 400ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *