-11%

Dezintal раствори за дезинфекција

(0 оценки и коментари)

69 ден210 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

средства за дезинфекција со бензалкониум хлорид

Бренд:Alkaloid, Dezintal
Сподели:
Исчисти

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Dezintal раствори за дезинфекција”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *