Tribestan за зголемено либидо

(0 оценки и коментари)

1,350 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Tribestan препарат на природна база за балансирање на хормоните.

Нема на залиха

Трибестан е препарат на растителна база кој содржи сув екстракт од надземниот дел од растението Tribulus terrestris (бабин заб). Трибестан ги стимулира функциите на половиот систем, го зголемува либидото, ја зголемува силата и времетраењето на ерекцијата, влијае позитивно врз метаболизамот на липидите, има балансирачки ефект на хормоните и е ефикасен и при олеснувањето на климактеричните тегоби кај жените

Трибестан се користи во третман на лекување на намалено либидо, импотенција; за време на дислипопротеинемија (нарушен метаболизам на липидите) за намалување на вкупниот холестерол и липопротеините со ниска густина; кај жени за време на климактериум и посткастрациски синдром (состојба после оперативно отстранување на јајниците) за олеснување на појавените неуровегетативни и неуропсихички проблеми.

Начин на употреба:

2 таблетки 3 пати во текот на едно деноноќие

Пакување:

60 таблети

 

 

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Tribestan за зголемено либидо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката. За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120,00 ден.

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.