Lohilo Unicorn Dreams drink 330ml

(0 оценки и коментари)

150 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Газиран енергетски пијалок без шеќер со колаген со вкус на слатки плодови и бобинки со кофеин, витамин C и цинк.

погодно за кето исхрана
погодно за спортисти
без ГМО
погодно за вегетаријанци
На порција содржи 5г протеини, а 0г јагленохидрати

Нето тежина: 330мл

Availability: instock
Категорија:
Бренд:Lohilo
Сподели:

Состав: газирана вода, колаген (бовин со потекло од ЕУ), киселина (аксорбинска киселина е296), хијлуронска киселина (0,03%), додатоци за вкус, природен кофеин, цинк цитрат, засладувач (сукралоза е950), екстрат од црн морков, боја (е131), конзерванси (калиум сорбат, е211).

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lohilo Unicorn Dreams drink 330ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.