DIETISNACK Caramel&Peanut Crunch Bars кутија со 7 барови

(0 оценки и коментари)

1,085 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Благо во вид на протеински кранч со крцкава текстура во вкусна чоколадна обвивка. Тоа е совршена закуска On-The-Go за брзо да ги задоволи вашите потреби, а вкусот Кикирики&Карамела само додава на вредност. Богати со фибри, Едноставен и хранлив начин да помогне да се задоволи гладот. Со 15г протеин по бар и ниско количество шеќер, тоа е најдобриот начин да го зголемите внесот на протеини секој ден.

погодно за кето исхрана
погодно за спортисти
без ГМО
погодно за вегетаријанци
На порција содржи 15г протеини, а 5г јагленохидрати

Нето тежина: 308г

Availability: outofstock
Категорија:
Сподели:

Нема на залиха

Состав: мешавина на протеини (текстуриран соен протеин (соен протеин; скроб; калциум карбонат); млечни протеини; соја протеини; хидролизиран желатин); полидекстроза; олигофруктоза (екстракт од корен од цикорија); растителни масла (палмино кернел масло RSPO, палмино масло RSPO, масло од шеа и сончогледново масло); навлажнувач: глицерин; ароми (соја, млеко); путер од какао;какао во прав; емулгатори: сончогледов лецитин, моно и диглицериди; боја: карамел; сол; засладувачи: сукралоза, калиум ацесулфам.
Алергени: содржи млеко и соја. Произведено на опрема што обработува јадкасти плодови кои растат на дрво.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “DIETISNACK Caramel&Peanut Crunch Bars кутија со 7 барови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.