BIOVITALIS Лед гел со ефект на ладење

(0 оценки и коментари)

255 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Пакување:
150мл

Упатство за употреба:
Со нежна масажа во тенок слој нанесете го на посакуваното подрачје. Не го нанесувајте на оштетена кожа.
Измијте ги рацете по употреба.
Не е за деца помали од пет години

Лесно се нанесува, брзо се впива и не остана масен траг.

Не содржи синтетски мириси, само природни етерични масла.
Без парабени, со еколошки конзерванс кој обезбедува стабилно и квалитет на производот.
Без глутен, без состојки од животинско потекло.
*Производот не е тестиран на животни.

Availability: instock
Категорија:
Бренд:BIOVITALIS
Сподели:

Гел со ментол за масажа

Лед гел опушта, освежува и лади.

Се препорачува за постари лица, спортисти или по спортска активност, како и за лица на кои им е потребно опуштање по напорен ден.
Содржи ментол кој пријатно лади, како и свежи медитерански етерични масла рузмарин и лаванда, за релаксирачка масажа.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “BIOVITALIS Лед гел со ефект на ладење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.