Lohilo Strawberry Blonde 330ml

(0 оценки и коментари)

150 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Функционален пијалок со колаген со вкус на јагода, со кофеин, витамин C и цинк.

погодно за кето исхрана
погодно за спортисти
без ГМО
погодно за вегетаријанци
На порција содржи 5г протеини, а 0г јагленохидрати

Нето тежина: 330мл

Availability: instock
Категории: ,
Бренд:Lohilo
Сподели:

Состав: газирана вода, бовин колаген пептиди, регулатор на киселост (јаболкова кислина), додаток за вкус, натриум хијалуронат (HA 30mg/100ml), аксорбинска киселина, цинк цитрат, засладувачи (сукралоза, ацесулфам К), додатоци за боја (антоцијан од црн морков, патент сина V), конзерванси (калиум сорбат, натриум бензоат).

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lohilo Strawberry Blonde 330ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.