Lohilo Peach Lemon drink 330ml

(0 оценки и коментари)

150 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Функционален БЦАА пијалок со вкус на праска и лимон со кофеин, витамини B6, B12, Biotin zinc.

погодно за кето исхрана
погодно за спортисти
без ГМО
погодно за вегетаријанци
На порција содржи 3.2г протеини, а 0г јагленохидрати

Нето тежина: 330мл

Availability: instock
Категории: ,
Бренд:Lohilo
Сподели:

Состав: газирана вода, регулатор на киселост (јаболкова киселина), л-леуцин, л-изолеуцин, л-валин, додатоци за вкус, кофеин (09бета-0,054%), цинкт цитрат витамини (Б6, Б12, биотин, Д), засладувачи (сукралоза, ацесулфам К), додатоци за боја (бета-каротен).

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lohilo Peach Lemon drink 330ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.