Lohilo Bali Beach drink 330ml

(0 оценки и коментари)

150 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Функционален БЦАА пијалок со вкус на ананас и питаја со кофеин, витамини D, B6, B1 и Biotin zinc.

погодно за кето исхрана
погодно за спортисти
без ГМО
погодно за вегетаријанци
На порција содржи 3.2г протеини, а 0г јагленохидрати

Нето тежина: 330мл

Availability: outofstock
Категории: ,
Бренд:Lohilo
Сподели:

Нема на залиха

Состав: газирана вода, регулатор на киселост (јаболкова киселина), л-леуцин, л-изолеуцин, л-валин, додатоци за вкус, кофеин (0,054%), цинк цитрат, витамини (Б6, Б12, биотин, Д), засладувачи (сукралоза, ацесулфам К), додатоци за боја (бета-каротен, кармин сина V).

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lohilo Bali Beach drink 330ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.