ХГ хербален микс – HG Olo Herbal Mix

(0 оценки и коментари)

495 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

(за нарачани 2 пакувања добивате бесплатна достава до сите градови)

Хербалниот микс ХГ предизвикува смирувачко дејство и придонесува за намалување на стресот и анксиозноста.

 

Категорија:
Бренд:ХГ
Сподели:

Од срцето на Африка ни пристигна хербалниот микс за релаксација и опуштање ХГ. Не содржи хемикалии и е 100% природен.

Билките кои влегуваат во составот на производот се органски и се одгледани на најмагичните места со најчист воздух, вода и плодна почва.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “ХГ хербален микс – HG Olo Herbal Mix”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *