Чај камилица Алкалоид

(0 оценки и коментари)

56 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Чаеви од камилица, обични и дулпекс пакувања, со и без мед

Категорија:
Бренд:Alkaloid
Сподели:
Исчисти

Чајот од камилица мами со својот мирис и ги обзема сетилата. Секоја голтка е дел од пролетната свежина во шолјата чај. Уживајте на неоткриените ливади во секоја шолја чај Good Nature од камилица. Соодветен за секоја пригода, камилицата го заслужува почесното место меѓу вашата колекција чаеви.

Секое пакување содржи 20 филтер-кесички, секоја со по 1 g цвет од камилица.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Чај камилица Алкалоид”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *