Vagisan Lactic Acid вагитории

(0 оценки и коментари)

580 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Vagisan вагитории со млечна киселина за одржување на нормална вагинална бактериска флора

Сподели:

Vagisan вагиториите претставуваат висококвалитетен, потврден производ наменет за воспоставување, обновување и одржување на природното вагинално pH ниво, спречувајќи го на тој начин развојот на воспаленија, бактериски, вирусни и габични инфекции, коишто би ја нарушиле вагиналната флора, но и како дополнување на користењето на антибиотици и орални контрацептиви. VAGISAN LACTIC ACID во својот состав содржат млечна киселина и натриум лактат што ги прави безбедни за користење за време на бременост и доење.

Пакување:

7 вагиналети

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Vagisan Lactic Acid вагитории”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *