Тими сируп од темјан Фитофарм

(0 оценки и коментари)

155 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Сируп со темјан

Пакување: 100 ml

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Употреба:
Сирупот ТИМИ се користи како експекторанс за настинка и воспаление на горните дишни патишта

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Тими сируп од темјан Фитофарм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.