Propolis дентален гел за возрасни Фитофарм

(0 оценки и коментари)

144 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Дентален гел за возрасни со прополис, мед, екстракти од нане и камилица, ментол

Пакување: 20ml

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Употреба: помага да се ослободат болките во усната шуплина

 

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Propolis дентален гел за возрасни Фитофарм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.