Промотивен пакет Кардиол+Имуникс+Паметна алка гратис

(0 оценки и коментари)

1,810 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Идеална комбинација на производи за чување на Вашето здравје. Кардиол-ефект на слабеење и намалување на холестеролот Имнуикс-дополнување на потребните витамини и минерали и превенција од пад на имунитетот додека ги губите килограмите. Дополнително, добивате паметна алка за следење на за следење на Вашата физичка активност и здравје.

Availability: outofstock
Бренд:Bionika
Сподели:

Нема на залиха

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Промотивен пакет Кардиол+Имуникс+Паметна алка гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.