Примула сируп од јаглика Фитофарм

(0 оценки и коментари)

127 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Сируп со јаглика и мајчина душица

Пакување: 100 ml

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Употреба:
Сирупот Примула е природен растителен препарат кој се користи за олеснување на симптомите на воспаление на горните дишни патишта, за олеснување на кашлањето, особено во случаи на воспалителни процеси на мукозната мембрана придружени со изобилство на секреција и продуктивна кашлица

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Примула сируп од јаглика Фитофарм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.