Organic People TROPICAL FIREWORK / ПАСТА ЗА ЗАБИ ЗА БЕЛЕЕЊЕ И ЗАШТИТА – 85 ГР.

(0 оценки и коментари)

300 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Органска сертифицирана паста – апсолутно безбедна и корисна.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ: папаин, органско кокосово масло

–    Ксилитолот помага да се зајакне забната глеѓ, спречува таложење на забен плак и отстранува чувство на сува уста.
–    Папаинот нежно ги осветлува забите, благодарение на способноста да чисти темелно без оштетување.
–    Органското кокосово масло помага да се заштитат забите и непцата, давајќи чувство на долготрајна свежина.
–    SiO2 Активен комплекс со силициум диоксид спречува создавање на флеки на забната глеѓ.

Availability: outofstock
Категорија:
Бренд:Organic People
Сподели:

Нема на залиха

Нанесете на четкичка за заби и темелно прочистете во правецот на раст на забите.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Organic People TROPICAL FIREWORK / ПАСТА ЗА ЗАБИ ЗА БЕЛЕЕЊЕ И ЗАШТИТА – 85 ГР.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.