Microlife BP W2 Slim wrist bloodpressure monitor

(0 оценки и коментари)

3,390 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Microlife BP W2 зглобен апарат за мерење на крвен притисок

Нема на залиха

Модел.: BP W2 Slim

Димензии: 81 x 25 x 61 mm

Тежина: 115 g (заедно со батериите)

Батерии: 2 x 1.5 V алкални батерии; големина AAA

Опсег на мерење:

20-280 mmHg (крвен притисок)

40-200 отчукувања на срцето во минута (пулс)

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Microlife BP W2 Slim wrist bloodpressure monitor”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *