Microlife BP N2 Easy Semi-automatic blood pressure monitor

(0 оценки и коментари)

3,490 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Microlife BP N2 Easy полуавтоматски апарат за мерење на крвниот притисок

Модел.: BP N2 Easy

Димензии: 136 x 82 x 50 mm

Тежина: 205g (заедно со батериите)

Батерии: 2 x 1.5 V алкални батерии; големина AA

Опсег на мерење:

20 – 280 mmHg (крвен притисок)

40 – 200 отчукувања на срцето во минута (пулс)

 

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Microlife BP N2 Easy Semi-automatic blood pressure monitor”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *