Microlife BP AG1-20 aneroid blood pressure kit

(0 оценки и коментари)

1,219 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

MICROLIFE BP AG1-20 ANEROID BLOOD PRESSURE KIT претставува практичен основен комплет наменет за прецизно и лесно мерење на крвниот притисок. Комплетот содржи: висококвалитетен сфигмоманометар, стетоскоп, стандардни манжетни, пумпа, регулационен вентил и мека практична торбичка.

Модел.: BP AG1-20

Димензии: 175 x 70 x 103 mm

Тежина: 450g

Опсег на мерење: 0 – 300 mmHg

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Microlife BP AG1-20 aneroid blood pressure kit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *