Медоприм сируп

(0 оценки и коментари)

155 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Со јаглика, мајчина душица и мед

Пакување: 100 ml

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Употреба:
• инфекции на респираторниот тракт (бронхитис, фарингитис) во кои е тешко изложување на густа бронхијална слуз,
• настинка и грип придружени со кашлица.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Медоприм сируп”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.