Medical влажна тоалетна хартија биоразградлива

(0 оценки и коментари)

70 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Влажната тоалетна хартија Medical е биоразградлива, растворлива во вода и не предизвикува запушување во WC школката, при што се распаѓа и уништува по природен пат. При една употреба може да се фрлат најмногу 3 парчиња влажна тоалетна хартија.

Бренд:Alkaloid, Medical
Сподели:

Влажната тоалетна хартија Medical ефикасно ги отстранува нечистотиите од интимните делови на телото. Екстрактот од невен и Д-пантенол имаат смирувачко дејство, па производот се препорачува и за лична хигиена кај лица со чувствителна кожа. Ги одржува чувствителните делови од телото чисти и освежени. Пријатниот мирис го надополнува чувството на свежина.

Дерматолошки тестирана

Без алкохол

Без парабени

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Medical влажна тоалетна хартија биоразградлива”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *