Ивилен сируп со сув екстакт од бршлен Фитофарм

(0 оценки и коментари)

210 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Со екстракт од лисја од бршлен и мајчина душица

Пакување: 100 ml

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Употреба:
Ублажување на респираторниот тракт акутна катараза (воспаление), придружено со кашлица и симптоматски третман на хронични воспалителни бронхијални заболувања

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Ивилен сируп со сув екстакт од бршлен Фитофарм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.