Алтеа сируп од бел слез Фитофарм

(0 оценки и коментари)

127 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Се препорачува да се користи за:
* Смирување на кашлицата во случај на воспаление на мукозата и иритација на респираторниот тракт, што се манифестира со суво, провокативно кашлање без продукција на секрет.
* Симптоматски третман при орална фарингеална иритација придружена со сува кашлица

Пакување: 100 ml

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Алтеа сируп од бел слез Фитофарм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.