Vele Zglobomax – таблети за здрави зглобови

(0 оценки и коментари)

590 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Додаток на исхрана кој содржи гликозамин, хондроитин, МСМ, вит.Е и Ц; Се препорачува кај оштетени зглобови од артритис, повреди и стареење, болни зглобови; Подобрување на раст и развој мускуло-скелетен систем на млади единки. Пакување: 50таблети

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Vele Zglobomax – таблети за здрави зглобови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *