Vele Urinomax – таблети за уринарен тракт

(0 оценки и коментари)

310 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Додаток на исхрана кој содржи екстракт од брусница и бреза, вит.А, Е, Ц, Б1-Б3, Б5, Б6, биотин, цинк, железо, калциум, магнезиум, фосфор;Се препорачува кај чести уринарни инфекции, намалена диуреза, кај појава на бубрежни камчиња;Го зајакнува имунитетот. Пакување: 50таблети

Бренд:Vele
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Vele Urinomax – таблети за уринарен тракт”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *