Vele Multivit forte – мултивитамински таблети

(0 оценки и коментари)

310 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Додаток на исхрана кој содржи Вит.А, Д3, Е, К, Б1, Б2, Б5, Б6, Б12, Ц, железо, бакар, манган, цинк, магнезиум, калциум, фосфор; Задоволува дневни потреби за витамини и минерали кај кучиња, мачки и домашни животни; Се препорачува при раст, бременост, доење, по боледување, при зголемен физички напор, како лов, натпревари итн. Пакување: 50 таблети

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Vele Multivit forte – мултивитамински таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *